באתי אליה בערב

היא לבשה ג'ינס צמוד וחולצת ספגטי, המבט שלה תמיד מעיר אש של תשוקה אצלי. כל היום היה חום מטורף בחוץ, בדירה לא היה יותר טוב. היא קפצה עלי בחיבוקים. הרגשתי את הנשימה שלה, את הגוף העדין שלה. היא כרגיל הייתה מאוד סקסית וריח שלה גרם לי להתחרמן. היא לא הייתה יכולה לא לשים לב לזה. והחרמנות הפכה למשותפת. הרגשתי דרך הבגדים את הפטמות הקשות שלה. כן….היום היא הייתה בלי חזיה.
מה אני רוצה?….את מי….אותך. היד שלי כבר ליטפה את התחת שלי. שמעתי שהיא התחילה לנשום יותר מהר. היא גם רצתה אותי. הורדתי את הגופיה שלה והיא עזרה לי עם החולצה שלי. סוף סוף אני יכול להרגיש את הפטמות שלה עם הגוף הערום שלי. הם נעימים כרגיל. התחלתי לנשק את השדיים שלה ולמצוץ את הפטמות. היא הוציאה גניחה חזקה. אני המשכתי ללקק ולמצוץ את הפטמות. ראיתי שהיא כבר על הקצה ואני לא יכולתי להיות חרמן יותר. 
אחרי זה ג'ינס שלה, ג'ינס שלי, תחתונים שלנו, כל זה עף לצד. הרמתי אותה ולקחתי לחדר אמבטיה. רגע אחרי זה אנחנו נהנים מזרם של מים חמים. הרמתי את הגוף הרזה שלה, היא תפסה אותי עם הרגליים והתחלתי להכניס את הזין לכוס שלה. התחלתי לזיין אותה, היא התאימה את התנועות שלה לשלי והתחלנו את הריקוד הסקסי שלנו במהירות גדולה. הגניחות שלה הפכו לצרחות ואני זיינתי אותה עמוק יותר ויותר. הגוף שלה רעד, היא כבר לא הייתה מסוגלת להחזיק את עצמה עליי. הצמדתי אותה אל הקיר והמשכתי לזיין אותה למרות הארגזמה שלה. תנועות איטיות שוב פעם הפכו לזיון משוגע ושוב פעם היא גומרת. 
אני בעצמי הייתי על הקצה, לא היה לי כוח להחזיק אותה יותר וכל מה שרציתי זה לגמור ולגמור. 
הורדתי אותה לתוך אמבטיה. היא נעמדה עם התחת אליי. לא יכולתי לעמוד פיתוי כזה ושוב פעם הכנסתי את הזין לחור שלה. שוב פעם קבעתי קצב והוא היה מהיר ככל שיכולתי. היא הייתה כל כל סקסית עם המים הזורמים. הכנסתי עמוק יותר ויותר והשיא מתקרב יותר ויותר. אז עוד כמה רגעים גמרנו ביחד. 

אז נשארנו לשכב באמבטיה, התחבקנו ואז להמשיך את המפגש האינטימי.