מפגש אינטימי מענג

שישי בערב בעלי לשעבר הזמין אותי לסרט. התיישבנו במקומות שלנו בשורה האחרונה והתחלנו לראות איזה סרט מפגר. אני רוצה לציין שממש לא היינו אנשים זרים אחד לשני. ישבנו מחובקים, החזקנו ידיים, התנשקנו ואפילו הרשתי לעצמי להכניס ידיים למכנסיים שלו. הסרט נגמר וזה היה הזמן ללכת הביתה. הוא ליווה אותי עד הכניסה ואז שאל אם בא לי להזמין אותו לכוס תה. את האמת היו לי תוכניות נוספות חוץ מתה, אבל זה היה נראה שהוא ידע בדיוק מה הם.

פתחתי את הדלת ולרגע הייתי לי מחשבה לסגור את הדלת לפניו ואז לפתוח, למשוך אותו בכוח בפנים ולהתחיל להפשיט. אבל הוא נכנס מאחורי וברגע שסגרתי את המנעול, התנפל עלי בעצמו עם נשיקות. בגלל שזה היה בדיוק על מה חשבתי לפני רגע, ההתרגשות שלי הגיעה לשיא תוך שניה. מהר מהר התחלנו להתפשט, זרקנו את כל הבגדים ישר במסדרון. הכניסה לחדר שינה שלי מאוד קרובה למסדרון, לכן די מהר מצאנו את הדרך למיטה. התנשקנו בתשוקה, בלי רצון לעצור לשניה, אז הוא עבר לשדיים שלי. הוא נישק אותם וליקק את הפטמות. אז הוא התחיל לרדת יותר למטה, התחלתי לגנוח בשקט מהנאה. אז הוא הגיע הכי למטה וזה גרם לי להגביר את הגניחות שלי. הוא התחיל ללקק את הדגדגן שלי ורגע אחרי זה הכניס אצבעות לתוכי והתחיל להזיז אותו. כבר לא יכולתי להמתין והוא לא איכזב אותי, דקה אחרי זה כבר הרגשתי את הזין שלו בפנים. הוא שכב עלי ואני עטפתי אותו עם הרגליים שלי. הוא זיין אותי מהר כאשר עם כל תנועה הוא היה מכניס יותר ויותר עמוק. גמרתי מאוד מהר, אבל הוא ממש לא התכוון להוריד את הקצב. הוא רק הרים את הירכיים שלי עוד יותר למטה המשיך לשפד אותי על הזין שלו. אז בתנועה אחד הפך אותי לתנוחה של דוגי והכניס לי מאחורה. הוא כיסה את הגב שלי בנשיקות, היה תופס את השדיים שלי או היה מושך אותי בשיער. מספר דקות אחרי זה גמרתי בפעם נוסף. אז הוא כבר התעייף ופשוט נשכב עלי. ככה שכבנו קצת בשקט.

אז הלכנו למטבח לנשנש משהו, לדבר ובאמת לשתות תה. אחרי אוכל חזרנו למיטה. לא הספקתי לשכב הוא שוב פעם עלה עלי. זה היה בלתי נשכח. הוא זיין אותי בכל התנוחות האפשריות. גם כאלה שלא יכולתי לעשות כלום, גם כאלה שאני הייתי בשליטה. בסופו של דבר מצאתי את עצמי רוכבת עליו כמו משוגעת וצורחת בלי הפסקה. הוא מחץ את השדיים שלי ואז הוריד את הידיים למטה והכניס אצבע אחד לחור השני שלי. באותו הרגע הרגשתי זרם חזק עובר דרך הגוף שלי ביחד עם רוגזמה נוספת. הפעם גם התור שלו הגיעה והרגשתי איך הוא גומר.