ערב נחמד


אני הגעתי אליה אחרי השיעורים, קראו לה מליסה והיא הייתה בת 18, היא רק התחילה ללמוד. היא הייתה בחורה מאוד יפה, עם שיער שטני מתולתל, שדיים בגודל מושלם והטוסיק שלה היה מושך די הרבה מבטים באוניברסיטה שלנו. אני בעצמי בחור צעיר, לא יפה במיוחד, בחור רגיל לגמרי. אני מכיר אותה עוד מתיכון, אנחנו חברים מזמן, אבל אני אוהב אותה מהיום שהכרתי אותה.

היא הייתה גרה בבית פרטי, חיבקתי אותה ונכנסנו למטבח. היא הציעה לי לאכול ביחד איתה, לא סירבתי. אחרי זה שתינו תה והתחלנו לדבר. אחרי זמן מה השיחה שלנו הגיעה ליחסים, שנינו היינו לבד ולשנינו היה חסר את החיבה שאתה מ'בל בזוגיות. מליסה כמו שאמרתי הייתה בחורה מאוד יפה, אבל היה קשה להסיג אותה והיא תמיד הייתה נגד סקס חד פעמי מזדמן או בין חברים.

החלטנו לפתוח בקבוק ויסקי שנתתי לה במתנה די מזמן. המשכנו לשבת, בחוץ כבר היה חשוך וכל מה שהאיר את המטבח זה רק מנורת קיר חלשה אחד. התחלנו לצאת מהמטבח וכיביתי את המנורה הזאת, נשארנו בחושך מלא. הויסקי בגוף שלי גרם לי לעשות צד ביחסים שלנו שהייתי צריך לעשות כבר מזמן. דחפתי אותה אל הקיר והתחלתי לנשק את הצוואר שלי, הרגשתי שנשימה שלה התחילה להיות הרבה יותר כבדה. הייתי בטוח שאני בדרך הנכונה, אבלי היא עצרה אותי, אבל אז היא חייכה ולקחה אותי לקומה השניה.

נכנסנו לחדר שלה והתיישבנו על הספה, הצעתי לעשות לה עיסוי, היא הסכימה ונשכבה על הבטן. היא לבשה חולצה קצרה שבקושי כיסה את הבטון ומכנסי יוגה מאוד צמודים. הורדתי את החולצה שלה, היא לא התנגדה. זה הפתיעה אותי, לכן החלתי להמשיך. פתחתי את החזייה שלה והתחלתי לעסות את הגב שלה. ירדתי יותר למטה, אז הורדתי את המכנס שלה עד לחצי התחת שלה והיא לא עצרה אותי. הבנתי שהיא בעצמה רוצה את זה ואין לי סיבה להיות ביישן. התחלתי לעסות את הטוסיק שלה די חזק. הורדתי את המכנסים לגמרי ופתחתי את הרגליים שלה.

הכנסתי את היד שלי בין הרגליים והתחלתי ללטף את הכוס שלה דרך תחתונים. הרגשתי שהתחתונים שלה כבר רטובות, היא התחילה לנשום עמוק. זה היה כמו סימן בשבילי, הזזתי את התחתונים לצד והכנסתי את האצבעות שלי מתחת. היא הייתה ממש חמה שם ומאוד רטוב. הכנסתי את אצבעות לתוך הכוס שלה, זה גרם לה להוציא גניחה.

כמה רגעי אחרי אני כבר מזיין אותה עם שתי אצבעות והיא על סף גמירה, אני מרגיש את זה ובדיוק לפני שהיא גומרת אני מוציא את אצבעות שלי. היא ישר קופצת מהספה ומתחילה להפשיט אותי. היא עשתה את זה כל כך מהר שלא הספקתי להבין איך הזין שלי הגיעה ליד שלה. היא התחילה לאונן אותו, שמתי לה את היד על הכתף והורדתי אותה למטה. היא עמדה על הברכיים מולי והזין היה בדיוק מול הפנים שלה. היא מתסכלת עליו ואז מכניסה אותו לתוך הפה. היא מוצצת אותו כמו מקצועית אמיתית וכל הזמן הזה היא לא מורידה ממני את העיניים.

כמה דקות אחרי זה אני מעמיד אותה על ארבעה ומכניס את הזין לחור שלה לכל האורך ומתחיל לזיין אותה חזק. היא מתחילה לגנוח כמו משוגעת. היא גומרת אחרי כמה דקות, אבל היא אפילו לא מתכוונת לעצור. לא רק זה, היא מתחילה לדרוש ממני להגביר את הקצב ולהכניס עוד יותר עמוק. אז החלתי להחליף תנוחה, שמתי אותה על הגב ועליתי עליה והתחלתי לזיין ולנשק אותה ככה. היא הכניסה את הציפורניים שלה לתוך הגב שלי ולכשה לי לאוזן שהיא רוצה לטעום את הזרע שלי. לכן ברגע שאחרי כמה דקות הרגשתי שאני גומר הוצתי את הזין והכנסתי אותו לתוך הפה שלה.

אחרי שסידרנו את עצמינו ירדנו למטה לשתות תה פעם נוספת, לפני שעזבתי היא אמרה לי אם חיוך שהיא רוצה לחזור על החוויה עוד פעם.