אחרי מקלחת


את יצאת מה מקלחת , בעלת ריח מדהים וכל כך חמה. הטיפות של המים מנצנצות על כתפיים והגב שלך. הן יורדות מהשערות למטה מתחת למגבת. ברגע זה ידעתי שני רוצה לאסוף את כל הטיפות מכל הגוף שלך עם השפתיים שלי. אנחנו בזוגיות כבר הרבה שנים ואני עדיין מתגרה מכל קימור של הגוף שלה. הגוף שלך כל כך מגרה שכל מה שאני יכול לחשוב עליו זה להוריד את המגבת שלך בכוח.

את מרגישה את המבט שלי ומחייכת, את יודעת שאני רוצה אותך. את עוברת לידי כאליו שאת לא מבינה את הרצונות שלי, את מוצאיה תחתונים מהמגירה, את הולכת להתלבש עכשיו. אבל לפני זה את תמרחי כל מיני קרמים ושומנים בתוך הגוף שלה. לא מתאים לי, אני מעדיף להרגיש את הריח הטבעי של הגוף שלך.

אני מתקרב אליך , את מחייכת ומורידה את המגבת, היא נופלת מתחת לרגליים שלך. אני יכול לראות את הגוף המדהים שלך. את כתפיים העדינות שלף , קימורים סקסיים על הגף, טוסיק עגול…היופי שלך פשות עוצר נשימה. אני מוריד את הידיים שלי על כתפיים ויורד איתם לעט לעט למה עד שאני לא פוגש את כפות הידיים שלך. את נצמדת עם הגב אל החזה שלי ומאפשרת לי לנשק את הכף יד שלך.

אני מנשק אותך מאחורי האוזן, את תמיד אוהבת את זה. העיניים שלך חצי סגורות , את נתן את עצמך לרגשות והנאה שהידיים שלי נותנים לך. והידיים שלי כבר מחבקים אותך. יד אחת מלטפת את הפטמה שלך והיד האחרת על בטן שלך. את מחפשת את השפתיים שלי עם הלחי. אני מרגיש את התשוקה שלך, אני יודע שעם אני יתן לך את תקפצי עלי. איך שאני אוהב את זה,אבל לא עכשיו. כרגע אני רוצה לחקור את כל הגוף שלך

אני מתחיל מהרגליים , מנשק את כפות הרגליים ועולה קצת יותר למלה. אני מגיעה לירכיים הפנימיים שלך. השפתיים שלי לא מפספסות אף סנטימטר מהרגל, הנשימה שלך נעצרה,את מחקה. אני מרגיש את הריח של התשוקה והרצון שלך, אבל אני לא ממהר, אני רוצה קצת להתהולל.

אני מעביר עם הלשון על כל האורך של הירך ,כמעט עד לנקודה הכי מתוקה, אני ישר קופץ אל הבטן שלך. את גונחת מאכזבה ופותחת את הרגליים יותר רחב. אני לא מתייחס ,המטרה שלי כרגע במקום אחר. אני עולה יותר למלה , לשדיים שלך, לפטמות העומדת שלך. אני מנשק אותם, מלקק אותם ומוצץ אותם. תפסתי אותך על הגב , משכתי אליה. הברך שלי נצמד לך בין הרגליים.

-"חכי עוד קצת מתוקה"- אני לוחש לך -"את כל כך יפה עכשיו"

אני שוב מנשק את הכתף ,עובר לצוואר, אני מריח את הריח של השיער שלך, מלקק את האוזן.

-"את רוצה אותי?" -לוחש לך לאוזן, אני יודע שאת רוצה סקס -"תבקשי איך שאני אוהב"

-"זיין אותי!"

איך המילים האלה מחרמנים אותי ממש, אני יזיין אתך מתוקה ,בטוח.

אני מוריד את בגדי הבית שלי , הזין שלי כבר קשה כמו אבן, אני פותח את הרגליים שלך בכל הכוח. אני מכניס אותו כמה שיותר עמוק בפנים. אני מחבק אותך, מצמיד אלי בכל הכוח ומתחיל לזיין. אני מרגיש את הנשימה שלי עם האוזן שלי. אני מעלה את הקצב עם הזמן, 5 דקות, קשה לי להחזיק את העצמי יותר, אני גומר. אני ממלא אותך בזרע שלי.

אני נופל לידך ,בלי כוחות

-"אני אוהבת אותך"

-"גם אני"

אין דבר יותר מרגש ממפגש אינטימי עם אשתי.