עיסוי ארוטי מענג

אני רוצה לעזור לך להיפטר לפחות מקצת עייפות אחרי יום קשה – תני לי לעשות לך עיסוי ארוטי? תראי, איזה שולחן עיסוי נוח ורך. תני לי לעזור לך להתפשט, יקירתי – אני אפתח את הכפתורים על החולצה ואשחרר אותו מהכתפיים שלך, אפתח את החצאית שלך ואוריד אותה ממך. שבי על השולחן – אני אקח את הנעליים מהרגליים העייפות שלך, אני אקום לעזור לך לפתוח את החזייה. הספלים שלו ייפלו על ירכך, ואני אלטף אותך בעדינות בכפות ידי בגב ובחזה,איפה יש עקבות של בד קשה של חזייה על העור.

את מרימה את ירכייך ואני מוריד את התחתונים שלך. תשכבי בנוחות, המפתה שלי, ותרגישי מה זה נוחות ורוגע – להוריד את כל הבגדים ולשכב עירומה לגמרי, רגועה ומתוחה יותר בנוחות על שולחן עיסוי. אני אעמוד על הרגליים ואתחיל לעסות את הרגליים, כל כך עייפים מים קשה, את הבהונות היפות שלך, את העקבים ואת כף הרגל.

כפות ידי ינועו גבוה יותר, על שוקיים ועל ברכיים הרגישות – האם את אוהבת כאשר האצבעות שלי מעסות את הברך שלך ככה?ככה עוד יותר ויותר, כפות הידיים שלי נעות על העור העדין של הרגליים, לוחצות על שרירים עייפים, מעסות כל סנטימטר מהגוף. אני זז לאט לאט גבוה יותר, הנה הידיים שלי כבר על הירכיים שלך – את שוכבת עם עיניים סגורות ומרגישה איך אני מורח את שמן עיסוי לרגליך, מלטף את הצד הפנימי והחיצוני של הירך.

על גופך לא נשאר סימן קטן מהבד של התחתונים שלך – רצועת גומי על החגורה ושתי שורות על המותניים, מתכנסות ישירות לשפתיים האינטימיים. זה נראה כל כך חמוד כל כך מפתה – אני מעביר את קצות האצבעות שלי על השביל הזה, בידיעה כמה רגיש האזור של העור הזה. הנחי לו לנוח מתחת למגע שלי, תני לעורך הלבן הרך להשתחרר ולשכוח מבגדים עד הבוקר.

אני בעדינות רבה מעשה את הבטן שלך ואז שם את כפות הידיים על השדיים שלך, על הפטמות היפות שלך. אני מוריד את הידיים שלי, מעסה את החריץ בין השדיים ואת השרירים העייפים מעליהם – הם רגישים כל כך לעיסוי, השרירים האלה ממש מעל השד, מממ … הכתפיים שלך אפילו רועדות כשאני מעביר את כף ידי לאורך הקו מכתף לחזה.

אני שם את הידיים על הכתפיים וממשיך את העיסוי כאן, מהצוואר ועד לקצה הכתפיים – זה עור מאוד עייף. הפנים שלך נמסות בחיוך מבורך, ואני מתחיל לעסות את אמות הידיים, את המרפקים, את הידיים, לוקח את כפות הידיים ולוחץ את האצבעות על האזורים הרגישים בין האצבעות ועל כף היד.

העיניים שלך סגורות ואני מתחיל עם עיסוי הפנים המקסימים שלך בהנאה. אני לוחץ על השרירים העייפים של הלחיים שלך עם כריות האצבעות שלי, מחליק על הגבות שלך, מעסה את המצח שלך ומחליק את האצבעות לתוך השיער שלך לעשות עיסוי הקרקפת. היא כל כך רגישה, מממ… אני מחליק את השיער המשיי שלך בין האצבעות, מעסה את הראש היפה שלך.

את מחייכת, אני מנשק אותך בשפתיים ורודות ואופך אותך על הבטן. שוב אני מחליק את ידי לתוך השיער, מסיים את עיסוי הצוואר, את הכתפיים ואת הגב. אני אוהב עד כמה יפה הגב שלך – הוא כל כך רך וקטיפתי. אני, בתנועות אלסטיות, יורד בהדרגה אל התחת המפתה שלך, מעסה את שתי החלקים שלו.

לאחר מכן אני עובר לשרירי הרגליים, זה נוח במיוחד לעסות אותם כאשר את שוכבת ככה – הם רגישים מאוד מאחור, ואני לוחץ עליהם ככל שאני צריך. האצבעות שלי מעסות אותך מתחת לברכיים, מרגיעות את שוקיים העייפים שלך ונוגעות לעקבים.

אני מעסה את הרגליים ולא מצליח להוריד ממך את העיניים, נינוחה ורגועה, כל כך יפה וערומה לגמרי. אני אוהב את זה שאת הפקדת את הגוף היפה שלך אלי, אמינה לי, קיבלתי הנאה לא פחות קטנה ממך מעיסוי הארוטי הזה …