קסם של אישה


הסיפור שלי מתחיל מהודעה שפרסמתי באחד מאתרי הסקס , בסך הכל אחרי למעלה מ – 10 שנות נישואים רציתי לרגש ולהתרגש קצת לחוות פרפרים בבטן אז פרסמתי מודעה שאומרת ״ נשוי מחפש לפנק מישהי במסאג׳ , לרגש ולהתרגש איתה , ללא סקס ״.

עברו בערך שבועיים ושום דבר רציני לא קרה , בשבוע השלישי קבלתי מייל ממישהי שכינתה את עצמה שמרית ( שם בדוי ), וכבר בהתחלה היה ניראה שמדובר במישהי מאד מיוחדת.
שמרית סיפרה לי שהיא גרושה אחרי מערכת יחסים עכורה ומאד קשה לה ליצור קשרים, לאט לאט אחרי עשרות מיילים ושעות של שיחה בטלפון היא כבשה אותי.
עם הזמן התחלנו להיפתח ולשוחח על מערכות יחסים סקס פנטזיות וכמעט בכל שיחה היינו ( לפחות אני ) מסיימים את השיחות עם טעם של עוד .

בערך אחרי כחודש החלטנו להיפגש לכוס קפה ולהתרשם אחד מהשני וככה עם המון לחץ ופרפרים בבטן קבענו בבית קפה הרחק הרחק בכפר סבא ,כמובן שאיחרתי (פקקים ארוכים).

פסעתי לתוך בית הקפה ההומה בסועדים בצהרי היום , סרקתי את בית הקפה מחפש את שימרית.
לפי התיאור שמסרנו וקבענו , אני בטי שירט שחורה וג׳ינס כחול והיא במכנסיים שחורים וחולצה שחורה.
הלב דפק בקצב מואץ כשזיהיתי אותה בקצה השני של בית הקפה בוהה בעוברים והשבים ברחוב ולא שמה לב אלי , פסעתי לכיוונה ,תלתלים שחורים עורה בהיר חולצת טי שחורה צמודה שהבליטה כמה קילוגרמים עודפים וחזה גדול שלא ממש אפשר להתעלם ממנו ,ממש מרשימה . לא הייתי מגדיר אותה כיפה במיוחד אבל בהחלט אישה שאי אפשר להתעלם ממנה.

התרגשתי נורא , נעמדתי לצידי השולחן וחיכיתי שתסיט את מבטה מהרחוב אלי , לקח לה בדיוק כמה שניות לשים לב ועוד כמה שניות של שתיקה רועמת , שימרית ? ספק שאלתי ספק אמרתי היא נעמדה מולי והושיטה יד לקראתי , נעים מאד אמרה בקול רך , החזקתי את ידה בעדינות , והסטתי את הכיסא , אפשר לשבת ? התיישבתי בלי ממש לחכות לתשובה , את ממש יפה אמרתי , תודה ענתה .

בילינו בבית הקפה בערך שעתיים ונהננו מכל רגע , וקבענו לתאם פגישה למסאג׳ בהמשך השבוע אצלה בדירה .

שמרית פתחה לי את הדלת עם מכנסון וטי צמודים החמאתי לה על הגיזרה , היא חייכה בביישנות וניגשה להכין כוס קפה , הסתכלתי עליה וידעתי שהכלל שקבעתי שאנחנו לא עושים סקס יהיה לי קשה לעמוד בו . הישבנים האלה שזזו בצורה כל כך סקסית והחזה הענק שלה שאיים להתפרץ מחולצת הטי בגיזרת הוי , גרמו לי לזיקפה מטורפת ידעתי שאם אני לא מרגיע את עצמי אני עוד יכול לפלוט במכנסיים .

ניכנס להתחיל את עיסוי ? שאלתי אותה , כן ענתה לי וחייכה.

בקשתי ממנה מספר מגבות ופרסתי את הגדולה שבהן על המיטה ואת השתיים האחרות גילגלתי ,והנחתי בצד , את מתפשטת ? חייכתי , היא הורידה את המכנסון ונעמדה מולי בתחתון חוטיני ורוד , וחשפה רגליים יפות וישבן מהמם לאחר מכן הורידה את החולצה וחשפה חזה גדול שנתמך ידי חזיה ורודה , בטנה חשפה את העובדה שעברה שתי הריונות שני והצמיגים הקטנים שקישטו את מותניה גרמו לה להתנצל , אמרתי לה שהיא סקסית ושזה רק מוסיף ,מקסים אמר וחייכה , תפסיק לשקר , עוד לא ראית את השדיים שלי ,אחרי שני הריונות הם ממש נופלים .

תפסיקי להתנצל ותשכבי על הבטן פקדתי בחצי חיוך ,שלפתי את האייפון והפעלתי את קטע המוזיקה שהכנתי מראש , מוזיקת ספא מרגיעה , הדלקתי את הנרות ששימרית הכינה בתיאום מראש איתי וסגרתי את החלונות .

איזה כייף לי , אמרה שימרית וחייכה. נגשתי למלאכה התחלתי לעסות את גבה , הרגשתי שהיא לגמרי לא משוחררת , ידעתי שאני הולך לעבוד קשה וקיוויתי שגם להינות , לחשתי לה באוזן כמה שהיא מהממת ויפה , ליטפתי את שיערה וביקשתי את רשותה לפתוח את החזיה היא חייכה והנהנה בחיוב , הסרתי את החזיה והתחלתי לעסות אותה בעדינות את גבה עם כמות גדולה של שמן עיסוי ריחני .

היא עצמה את עיניה וחייכה בביישנות התחלתי בכתפיים ולאט לאט ירדתי לכיוון הגב התחתון , השקעתי את כל מה שאני יודע ,מידי פעם היא פקחה את עיניה וגירגרה תוך כידי חיוך , לחשתי לה באוזן ספק שואל ספק קובע , עד הסוף ? היא חייכה והנהנה .

בעדינות הסרתי את תחתוניה והנחתי בצד ואת המגבת המגולגלת הנחתי מתחת לבטנה , שמרית עדיין שכבה על הבטן , שפכתי כמות גדולה של שמן חמים לתוך כף ידי וטיפטפתי אותו בעדינות בין פלחי ישבנה השמן החמים זרם בין רגליה היישר לעבר הפות , הבטתי בשימרית וראיתי שהיא נהנת התחלתי לעסות את יריכיה ותוך כידי נוגע ולא נוגע באיבר מינה , הנחתי בעדינות את כף ידי על איבר מינה והשארתי אותו שם בלי לזוז, שמרית החלה לנוע , היא לגמרי איתי חשבתי , התחלתי לעסות את שפתיה הפות מלמעלה למטה מכיוון הישבן לכיוון הדגדגן , מלטף בעדינות , מעסה , התחלתי להרגיש את הנפיחות בן אצבעותיי, יפה שלי לחשתי , תתהפכי על גב , היא התהפכה , שכבה מולי , חשופה ומחייכת , אף פעם לא הרגשתי כל כך חשופה ואני נהנת מכל רגע קבעה ושוב עצמה את עיניה, לא עניתי .

בקשתי ממנה לנשום עמוק ולאט , המוזיקה ברקע וריח השמן רק הוסיפו לאווירה , עיסתי בעדינות את פניה , לא הצלחתי להסיט את המבט ממשולש השיער שכיסה את איבר מינה , בת 38 , אשה אמיתית , יפה וחושנית .פשוט לא מאמין שכלכך כייף לי לפנק מישהי בלי לחשוב על לדחוף את הזין שלי , פשוט נהנתי מלראות אותה נהנת נאנקת , מניעה את גופה לקצב ידיי .

עיסתי את שדייה בתנועות מעגליות פנימה שופך עוד ועוד שמן , אחרי בערך כ – 40 דקות חשתי שהיא כבר מספיק מוכנה לדבר האמיתי , אחרי עיסוי עדין של הבטן התחתונה והירכיים התחלתי לעסות את אבר מינה בתנועות עולות ויורדות ולאט לאט התחלתי להחדיר את אצבעותי המשומנות לתוכה , היא היתה כל כך רטובה וגם השמן תרם לא מעט , התחלתי לעסות את הדפנות הפנימיות להרגיש אותה , ועם כל תנועה למדתי יותר ויותר , שמרית כבר לגמרי הייתה איתי כל המחסומים ניפרצו היא ממש זיינה לי את היד , לפתה אותי בעוצמה תוך כידי שהיא מצמידה וסוגרת את ירכיה על ידי הימנית בלפיתה חזקה ושני ידיה מחזיקות את ידי מעל כף היד , הרגשתי את הנוזלים ממש נוטפים ממנה ובתנועות עולות ויורדות היא גמרה בעוצמה , רוטטת מחזיקה אותי בחוזקה , בשלב הזה עדיין לא הוצאתי את האצבעות מתוכה ,פשוט המשכתי להחזיק אותה ולהמשיך ללפות את הדופן הפנימית העליונה וכשנדמה שהיא נרגעה התחלתי שוב לזיין אותה ביד ובפעם השניה כבר לקח לה הרבה פחות זמן להגיע למצב שכל הגוף שלה סוגר לי על היד ורוטט , לרגע חשבתי שהיד שלי הולכת להישבר , שמרית התפרקה לי בידיים.

אף פעם לא חשבתי שאני יכול להרגיש כל כך טוב מלראות מישהי גומרת לי בידיים , היה ממש משתלם ללמוד את הטכניקה הזו , כל השעות שהקדשתי בלהוריד חומר מהאינטרנט וללמוד אותו.

עמדתי לידה מלטף לה את כל הגוף , רכנתי לעברה ושאלתי , אפשר לפחות לקבל נשיקה כמו שצריך , היא משכה אותי איליה ונתנה נשיקה צרפתית רטובה ושאלה , אתה בטוח שאתה לא רוצה לזיין אותי ? חייכתי ואמרתי , לא.

אתה יודע שזאת שאלה של זמן , אמרה וחייכה לעצמה .

קסם של אישה !